ZÍSKEJTE DOPRAVU ZDARMA K VAŠÍ OBJEDNÁVCE JIŽ OD 1000 KČ

Nákup na Vintage is not dead

Vítáme Vás v našem prémiovém online secondhandu Vintage is not dead a děkujeme, že chcete dát další život kouskům právě od nás.  

 

 Online nákup není vždy jednoduchý - vybrat si ze spousty pokladů starých několik generací ten správný, není žádná sranda, a proto jsme pro Vás připravili tento článek, který by měl nastínit správný přistup k nakupování v našem obchodě a proces Vám ulehčit. 

 

Kategorie a jejich filtrování

Ač se rozdělení našeho obchodu může zdát netypické nebo zvláštní, máme k němu své odůvodnění. Když se potká oblečení z devadesátých let s módními trendy současnosti, je velmi těžké některé kousky škatulkovat na pánské a dámské - proto je tedy náš e-shop rozdělen na kategorie "Na vršek", "Na spodek" a "Doplňky", kde najdete kousky, o nichž si myslíme, že jsou unisex a při správném složení outfitu je úplně jedno, kdo si je oblékne. 

Samotnou kategorii jsme pak věnovali ženám, kde prodáváme typicky dámské oblečení. Poslední kategorií jsme věnovali prckům - tedy dětskému oblečení.

V kategoriích samotných je možné filtrovat podle velikosti (uvádíme dvě viz níže Výběr velikosti), stavu, značky a dalších parametrů a tím si zúžit výběr dle potřeby.

 

 

Stav zboží

Každý prodávaný kousek pečlivě kontrolujeme a hodnotíme stav na stupnici od 1 (nejhorší) do 10 (nejlepší).

Níže Vám pro představu přiblížíme jednotlivé stupně ohodnocení stavu.

 

10/10 - předmět je k nerozeznání od nového v perfektním stavu (pokud má visačky, je to uvedeno v popisu)

9/10 - jednou či dvakrát vyprané, skoro jako nové

8/10 - předmět může nést drobné známky nošení, nemá žádné zásadní vady

7/10 - nošené oblečení, na zboží může být znát častější nošení a praní (např. ošoupání, lehké žmolkování)

6/10 - nošené oblečení, na zboží je znát časté nošení a praní, může mít vady (dírky, flíčky) - konkrétní vady jsou vždy uvedeny v řádku Nedostatky

5/10 - nošené a poškozené oblečení, kterému jsme se díky jeho výjimečnosti i přes horší stav rozhodli zkusit dát další život - konkrétní vady jsou vždy uvedeny v řádku Nedostatky

 

 

Nic jste nevybrali?

Nevadí, každý týden nahráváme nové kousky z módní minulosti - sledujte náš obchod a Instagram - budete tak vědět o novinkách jako první a jistě si vyberete!
vintage is not dead logo